46 530 - 63 580 Kč

Lékař/lékařka - Oddělení očkování a cestovní medicíny

Chomutov
Plný úvazek
Vysokoškolské
1.11.2024 (volné od)
V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: [email protected], zašlete strukturovaný životopis.

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- očkování na vyžádání (virové hepatitidy, klíšťová meningoencefalitida, meningokoková onemocnění, chřipka aj.)
- očkování před turistickými, pracovními i studijními výjezdy do zahraničí
- poradenství v oblasti cestovní medicíny
- poradenství HIV/AIDS.

Požadujeme:
- VŠ v oboru Všeobecné lékařství (specializovaná způsobilost v oboru hygiena a epidemiologie nebo v infekčním lékařství výhodou)
- spolehlivost, komunikativnost, odpovědnost
- zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
- smlouva na dobu určitou 1 rok s možným následným prodloužením
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- 5 týdnů dovolené při plném úvazku + 3 sick days
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění.

Nástup: dle dohody.

Kontaktní osoba

Brigita Horáčková