45 000 - 40 000 Kč

Revizní technik - elektrikář | až 45 tisíc + bonusy

Vrbno pod Pradědem
Plný úvazek
Neurčeno
Máte elektrikářskou vyhlášku a umíte zkontrolovat, zda je zařízení správně zapojeno? Staňte se posilou našeho týmu. Nabízíme motivující mzdu s bonusy, a k tomu další firemní benefity. Pošlete nám životopis.

POPIS POZICE
  • Pracujete s elektro schématy
  • Kontrolujete elektrozařízení
  • Tvoříte revizní zprávy a navrhujete vylepšení

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ v elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb. (dřívější)
  • Čtení elektro schémat

NABÍZÍME
  • Mzdu až 45 tisíc (dle zkušeností)
  • Prémie ke mzdě
  • Flexibilitu pracovní doby
  • Závodní jídelnu
  • Příspěvky na stravu
  • Podporu růstu v rámci firmy
  • Práci ve stabilní silné společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat