70 000 - 60 000 Kč

Nákupčí pro projekty - automotive

Jihlava
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Do nově vytvořeného oddělení projektového nákupu ve výrobní společnosti hledám zkušené kolegy, kteří ho pomůžou nastartovat a rozjet!
Vaším hlavním úkolem na této pozici bude výběr a definování těch nejvhodnějších dodavatelů pro nové projekty. Kompletní support Vám poskytnout zkušení kolegové z Německa, na Vás pak bude zajistit ten nejlepší materiál pro nové projekty zpracovávané v Jihlavském závodě.
Náplň práce:
  • práce v projektovém týmu v předsériové fázi
  • výběr a definování nejvhodnějších dodavatelů z portfolia
  • komunikace s dodavateli, jejich hodnocení a rozvoj
  • spolupráce s projektovými manažery i globálním nákupem
  • optimalizace nákladů (vyjednávání cen)

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • technické povědomí (schopnost řešit technické díly)
  • praxe v oblasti nákupu
  • zkušenosti s projekty (povědomí o vzorkování, uvolňování)
  • AJ na dobré komunikativní úrovni
  • ochota zaškolit se cca 1 - 2 měsíce v Německu
  • řp. B

NABÍZÍME
  • fajn kolektiv a stabilní zázemí
  • motivační mzdu dle zkušeností a další odměny
  • příspěvky na stravování
  • pružnou pracovní dobu a po zapracování možnost HO
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • zahraniční služební cesty
  • možnost pracovního rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět" vč. přiložení životopisu v ČJ i AJ!!!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat