35 000 Kč

Vedoucí skladu stavebnin-NETOLICE

Netolice
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.9.2024 (volné od)
Pracovní náplň:
. Kompletní správa skladu stavebnin v Netolicích
. Realizace objednávek a prodejů s příslušnou administrativou
. Jednání s dodavateli a odběrateli
. Vystavování dokladů
. Logistika a koordinace s pobočkami společnosti

Požadujeme:
. SŠ vzdelání ukoncené maturitou
. Znalost práce na PC
. Ovládání vysokozdvižného vozíku ( pri znalosti osvedcení zarídíme )
. Chut pracovat, samostatnost, zodpovednost
. Praxe na pozici prodejce ci ve stavebnictví výhodou

Nabizime:
. Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz
. Proplácení přesčasů
. Zázemí silné a stabilní frmy, fungující 33 let.
. Možnost profesního růstu spolu s růstem mzdy na základě výsledků
. Zaměstnanecké slevy na prodávané produkty
. Stravenkový paušál min. 2.324,- Kč

Mzda:
. Očekávaná mzda 35.000,- Kč
. Bonusy dle prodejů a ziskovosti prodejny

V případě zájmu prosím zašlete životopis na email vedeni@stabe.cz ,
či volejte tel: 605 299 820 - Martin Beránek

Kontaktní osoba

Martin Beránek