Dispečer mezinárodní dopravy

Divišov
Plný úvazek
Neurčeno
Náš partner se zaměřuje na vnitrostátní i mezinárodní nákladní přepravu, především v oblasti přepravy zboží, jako jsou ovoce a zelenina. Společnost disponuje flotilou více než 200 nákladních vozů, které zajišťují přepravu nákladů nad 3,5 tuny, včetně chlazených přeprav.
Pokud máte zkušenosti nebo povědomí o mezinárodní dopravě, tak se nám určitě ozvěte.

POPIS POZICE
  • Organizování přepravy importů pro frigo vozidla našich dopravců, především ze Španělska a Beneluxu.
  • Každodenní komunikace s dodavateli, dopravci, řidiči, skladem a kolegy napříč firmou.
  • Administrativní práce spojená s řízením dopravy.
  • Práce ve vlastním softwaru vyvinutém na míru našim potřebám.
  • Zlepšování procesů a měsíční reporting.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Schopnost efektivně komunikovat a organizovat.
  • Pečlivost a důslednost při plnění administrativních úkolů.
  • Chuť zlepšovat stávající procesy.
  • Komunikativní angličtina a také čeština

NABÍZÍME
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • přátelské prostředí bez formalit
  • každodenní použití angličtiny
  • možnost HO 5x měsíčně
  • firemní benefity
  • laptop
  • mobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lenka Pružinová
Zavolat