Technik zakázek FVE

Hodonín
Plný úvazek
Neurčeno
Právě hledáme odborníka z oblasti elektroenergetiky, kterého baví různorodost a hledá práci v terénu se zázemím rodinné firmy, ve které si rádi vycházíme vstříc.
Ideální kandidát by měl mít praxi s montáží, ale především s nastavením a oživením fotovoltaických elektráren.

POPIS POZICE
  • Každodenní výjezdy po našich stavbách, které jsou nejčastěji v Jihomoravském a Zlínském kraji
  • Koordinace / kontrola průběhu zakázky
  • Nastavení a oživení elektrárny - nejčastěji instalujeme systémy SolarEdge, Huawei, SMA

PROFIL KANDIDÁTA
  • Minimálně 4 roky zkušeností z oblasti fotovoltaických systémů
  • Odbornou způsobilost pro práci v elektrotechnice - NV194/2022 nebo vyhláška č. 50
  • Platný řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME
  • Bonusy ze zakázek
  • Stravenkový paušál
  • Služební telefon, notebook a automobil i pro soukromé účely

Jestli vás pozice zaujala, pošlete životopis na [email protected], nebo klikněte na “odpovědět“ a já se vám ozvu. Těším se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Kateřina Procházková
Zavolat