40 000 - 55 000 Kč

Specialist(k)a BOZP (junior/senior)

Jablůnka
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.1.2025 (volné od)
Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici

SPECIALIST(K)A BOZP (junior/senior)

Očekáváme:
• VŠ, popř. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
• znalost legislativy BOZP a PO
• praxe a zkušenosti v oblasti BOZP a PO (u juniorní pozice výhodou)
• odborná způsobilost v oblasti BOZP a PO (u juniorní pozice výhodou)
• znalosti nebo zkušenosti v oblasti nakládání s výbušninami a pyrotechnickými výrobky výhodou (u juniorní pozice výhodou)
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (máme zahraniční kolegy)
• znalost práce na PC – MS Office
• řidičský průkaz sk.B
• samostatnost a aktivní přístup k práci

Náplň práce:
• zpracování a aktualizace řízené dokumentace v oblasti BOZP a PO
• provádění preventivních kontrol BOZP a PO na pracovištích
• sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
• jednání s kontrolními a inspekčními orgány

Nabízíme:
• práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
• týdenní pracovní dobu 37,5 h (+ hrazené přesčasy)
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• 25 dní dovolené, den zdravotního volna
• dotované obědy za 50 Kč
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• výhodné mobilní tarify, úrazové a penzijní připojištění
• eBenefity (8000 Kč/rok)

Těšíme se na Vaše životopisy.

Kontaktní osoba

Mgr. Bc. Monika Galdová