ADMINISTRATIVNÍ PODPORA | PROJEKČNÍ KANCELÁŘ | 13.+14.plat

Ostrava
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme podporu na oddělení inženýringu projekční kanceláře. Pokud máte zkušenosti s organizováním, administrativou v technickém prostředí a máte stavební rozhled, dejte mi o sobě vědět. Projednáme detaily pozice na pohovoru.

POPIS POZICE
  • podpora týmů projektantů z administrativního hlediska
  • tvorba a evidence objednávek
  • tvorba a archivace smluv
  • kontrola plnění termínů
  • účast na výrobních poradách
  • úzká spolupráce s vedením společnosti
  • zajištění povolení příslušného stupně přípravy staveb (územní rozhodnutí, stavební povolení…)
  • komunikace s úřady

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ vzdělání (velkou výhodou je přímo stavební, nebo ekonomické)
  • zkušenosti s tvorbou smluv v technickém oboru podmínkou
  • znalost MS Office (hlavně MS Excel)
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost prosadit se

NABÍZÍME
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • půlroční a roční odměny (13. a 14. plat)
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • možnost čerpat home office
  • stravenky
  • nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Kuchařová
Zavolat