Skladník VZV

Mnichovo Hradiště
Plný úvazek
Neurčeno
Rozumíte si už nějaký pátek s vysokozdvižným vozíkem a máte rád/a věci na svém místě?
Přidejte se do týmu skladníků pro známou společnost působící v potravinářství.

POPIS POZICE
  • Obsluha manipulačí techniky, uskladnění a vyskladnění výrobků a materiálu
  • Kontrola při příjmu zboží a hotových výrobků (počet, druh, kvalita)
  • Zodpovídat za řádné uložení výrobků a zboží ve skladu (druh, datum, typ stohování) a označení palet (paletový štítek)
  • Expedice zboží dle dokladů PDL
  • Kontrola přistaveného vozidla v případě vjezdu manipulační technikou na přistavené vozidlo
  • Provozovat osobně přidělenou manipulační techniku dle návodu
  • Účast na měsíčních inventurách

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenost s pracovní pozicí skladník
  • Více jak roční zkušenost s řízením VZV
  • Výhodou zkušenost s retrakem
  • Ochota pracovat na 3 směny (NOR)
  • ŘP sk. B
  • Pečlivost, odpovědnost a komunikativnost

NABÍZÍME
  • Měsíční prémie do výše 20%
  • Roční odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Cafeterie
  • Pitný režim na pracovišti
  • Dovolená 25 dnů

Zaujala vás tato pracovní pozice? Máte k ní dotazy, nejste si jistý/á, že jste to právě vy?
Stačí, když se mi ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: [email protected]a můžeme to společně a hlavně nezávazně probrat.
Těším se na Vás!
Tel.: 739 341 365

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Benko
Zavolat