Svářeč ocelové (plastové) potrubí

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Máte zkušenosti se svařováním ocele nebo plastů na stavbách a rekonstrukcí vysokotlakých nebo středotlakých plynovodů? Pokud nemáte tyto zkušenosti, ale už jste svařovali jinou metodou, svařování Vás baví a chtěli byste se v této oblasti dále vzdělávat? Jste ochotni pracovat na různých stanovištích v rámci České Republiky? Pokud v tomto nevidíte překážku a chcete se dozvědět více informací, dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní pracovní uplatnění, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, přátelský kolektiv a k tomu balíček zaměstnaneckých benefitů:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, možnost zvýšit svoji kvalifikaci, příspěvek na životní pojištění, zajištěné ubytování, roční odměny

POPIS POZICE
Svářecí a montážní práce na ocelovém nebo plastovém potrubí pro inženýrské sítě
Svařování na stavbách a v rámci rekonstrukcí vysokotlakých nebo středotlakých plynovodů
Práce dle výkresové dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA
Platný svářečský průkaz
Zkušenosti se svařováním metodami 141, 111 nebo 311 pro ocelové potrubí nebo certifikát svářeče termoplastů
Zájem o svařování a mít chuť si zlepšovat svoji kvalfikaci v této oblasti
Ochotu pracovat na různých stanovištích v rámci České Republiky

NABÍZÍME
Stabilní pracovní uplatnění, pracovní smlouva na dobu neurčitou
Příležitost zvýšit si kvalifikaci v oblasti svařování
Být součástí přátelského kolektivu a možnost podílet se na zajímavých projektech
Mzdové ohodnocení podle praxe
Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění, zajištěné ubytování, roční odměny

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Káninská
Zavolat