38 000 - 30 000 Kč

Zkušený operátor výroby s obsluhou strojů - mimo automotive | s náborovým příspěvkem

Hradec Králové
Plný úvazek
Neurčeno
Máte již předchozí zkušenosti s prací ve výrobě a obsluhou strojů?
Nezaleknete se ani práce na 3 směny? Zodpovědnost a spolehlivost jsou Vaší silnou stránkou? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!
Dobrá dopravní dostupnost v rámci Hradce Králové - v těsné blízkosti stanice MHD.

POPIS POZICE
  • obsluha stroje, který vyrabí různé lišty, menší stavební panely, lemy oken apod.
  • práce s technickou dokumentací
  • práce s ručním nářadím, drobné klempířské práce
  • balení finálních výrobků a kontrola jakosti (měření, záznamy)
  • práce na 3 směny v týmu kolegů

PROFIL KANDIDÁTA
  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu
  • zkušenosti z pozice operátora výroby apod.
  • výhodou znalost čtení technické dokumentace
  • spolehlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy ke mzdě, roční bonus
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • stravenky
  • cafeterie, roční bonus až 18.000 Kč
  • příspěvek na rekreaci
  • dobrá dostupnost z centra
  • odborné kurzy a školení
  • nástup možný ihned.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Luštinová
Zavolat