Strojní zámečník

Chomutov
Plný úvazek
Neurčeno
Do výrobní firmy v Chomutově hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojního zámečníka.

POPIS POZICE
  • Montáž, seřizování, opravy a preventivní údržba výrobních zařízení
  • Aktivní řešení problémů se stroji
  • Odbornost v pneumatice a hydraulice výhodou
  • Práce na 3 směny

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání v oboru mechanik, zámečník, opravář apod.,
  • Zkušenosti z výrobní společnosti
  • Průkaz VZV a svářečský průkaz výhodou
  • Další odbornost výhodou,
  • Ochota učit se
  • Spolehlivost, flexibilita

NABÍZÍME
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění 800,-Kč na osobu na měsíc (pouze pro zaměstnance, který odpracuje
    déle než 1 kalendářní rok)
  • Stravenky - 140,-Kč (z toho 63,-Kč hradí zaměstnanec, 77,-Kč přispívá zaměstnavatel)
  • Smlouva na dobu neurčitou hned po zkušební době

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Miroslav Koželuh