65 000 - 45 000 Kč

Finanční kontroler do stabilní firmy v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
* budete klíčovou osobou v oblasti controllingu
* nastavování procesů, postupů vedoucí k úsporám finančních prostředků
* plánovat a kontrolovat rozpočet
* analýza a vyhodnocování výsledků naší firmy
* tvorba reportů a výsledovek
* spolupráce napříč celou firmou (obchod, nákup, výroba...)

PROFIL KANDIDÁTA
* parťáka do týmu se zkušeností z oblasti finančního controllingu
* proaktivního člověka s chtíčem posouvat věci kupředu
* komunikativní osobnost, která se nebojí říct svůj názor
* Excelu se ani u nás nevyhnete
* mluvení v Anglickém jazyce se nevyhnete :)

NABÍZÍME
* dlouhodobé stabilní zaměstnání
* dynamické prostředí v ryze české firmě
* zázemí rostoucí firmy s rodinným duchem a přátelskou atmosférou
* zajímavé finanční ohodnocení
* odměny, bonusy
* příspěvek na stravování
* týden dovolené navíc
* multisport kartu
* firemní akce
* možnost kariérního růstu
* nástup ihned nebo dohodu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat