160 - 220 Kč / hod

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Terezín, okres Litoměřice
Plný úvazek
Výuční list
2.9.2024 (volné od)
POŽADAVKY:
praxe vítána
řidičský/profesní průkaz C, CE (zkušenosti podmínkou), T,
strojní průkaz výhodou,
aktivní přístup a pracovitost,
flexibilita,
zájem o osobní rozvoj a vzdělávání.
PP do 30.6.2025 - možnost prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE:
řízení nákladního vozidla,
obsluha hydraulické ruky (nutný jeřábnický a vazačský průkaz)
provádění oprav a údržby na přidělené technice,
odpovědnost za funkceschopnost přidělené techniky

NABÍZÍME:
cestovní náhrady
příspěvek na stravování
motivační finanční ohodnocení na základě pracovních výsledků
dovolená navíc
zvláštní ceník pro zaměstnance pro nákup rostlin a půjčovnu techniky
možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení
zázemí v přední české zahradnické společnosti.
Stravenky, zvláštní ceník pro zaměstnace pro nákup rostlin i půjčovnu techniky, možnost zapůjčení automobilu, finanční výhody dle odvedené práce, v případě potřeby mobilní telefon. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Kontaktní osoba

Tereza Rajmanová