55 000 - 35 000 Kč

Zkušený disponent logistiky ve výrobní společnosti | s řadou benefitů

Nymburk
Plný úvazek
Neurčeno
Máte zkušenosti z oddělení dispozic ve výrobní společnosti, které chcete dále rozvíjet a získat spoustu nových zkušeností a dovedností?
Pak nám dejte o sobě vědět! A staňte se součástí výrobní společnosti , která vám poskytne moderní pracovní prostředí a mimo jiné i řadu pěkných benefitů, včetně flexibilní pracovní doby. Nabízíme možnost výběru zaměření, lze se věnovat směru nákupu či prodeji!

POPIS POZICE
  • zajištění dodávek dílů podle zákaznických požadavků
  • zajištění dodávek nakupovaných surovin
  • dohlížení a organizování přeprav
  • komunikace se zákazníky a přepravci
  • hlídání skladových zásob, kontrola stavu výrobků
  • přijímání a vyřizování reklamace od zákazníků
  • práce se systémem SAP

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici či v zákaznickém servisu z výrobní společnosti
  • znalost logistických procesů
  • pokročilá znalost AJ /NJ pro jednání se zákazníky a dodavateli
  • znalost systému SAP
  • komunikační a organizační dovednosti

NABÍZÍME
  • roční bonusy (13. a 14. plat)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • cafeteria systém odměňování
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • motivační finanční ohodnocení na základě zkušeností
  • firemní akce
  • flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Luštinová
Zavolat