70 000 - 50 000 Kč

Seniorní Rozpočtář pro velké rezidenční projekty – šance růst v dynamickém obchodním týmu!

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Chcete být klíčovou součástí obchodního oddělení a pracovat na prestižních projektech v rámci stavebnictví?
Hledáme zkušeného Seniorního Rozpočtáře, který se připojí do obchodního týmu a pomůže vytvářet konkurenceschopné nabídky.

POPIS POZICE
  • Tvorba rozpočtů pro stavební projekty a sestavování nabídek za generálního dodavatele.
  • Účast na soutěžích a tendrech a reprezentace společnosti v nejlepším světle.
  • Spolupráce v obchodním týmu v kanceláři, nikoliv na stavbě.
  • Zúročení zkušeností z realizace projektů, aby byly rozpočty pevně ukotvené v realitě.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti s rozpočtováním a tvorbou nabídek ve stavebnictví.
  • Ideálně zkušenosti s účastí v tendrech a soutěžích.
  • Přehled o stavebních procesech, ideálně zkušenost z realizace projektů.
  • Chuť přinést do týmu nový pohled a zkušenosti, nejlépe z konkurenční firmy.

NABÍZÍME
  • Práci na zajímavých projektech v dynamickém týmu.
  • Možnost kariérního růstu s výhledem na manažerskou pozici.
  • Stabilní zázemí a příležitost podílet se na rozvoji obchodního oddělení.
  • 5 týdnů dovolené pro regeneraci.
  • Firemní mobil a notebook k dispozici.

Pokud máte zkušenosti z oboru, jste pečlivý/á a chcete se stát součástí týmu, který soutěží o ty nejlepší projekty na trhu, zašlete nám své CV!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Fišerová
Zavolat