Mistr v potravinářství

Mohelnice, okres Šumperk
Plný úvazek
Neurčeno
Pro náš výrobní tým hledáme zodpovědného mistra (či mistrovou). Máte zkušenosti v potravinářství, nebo třeba potravinářskou školu? Umíte uřídit tým lidí a motivovat k práci? Vaše zkušenosti i schopnosti dobře zaplatíme a přidáme balík benefitů. Pošlete nám životopis a přidejte se k nám.

POPIS POZICE
  • Řízení týmu ve výrobě
  • Spolupráce s dalšími odděleními a plánováním
  • Školení podřízených, vedení a motivování

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe na pozici mistra / team leadera / předáka
  • Zkušenosti z potravinářství (praxe či škola)
  • Zodpovědnost, organizační schopnosti

NABÍZÍME
  • Nadstandardní mzda
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu (při větší vzdálenosti)
  • Příspěvky na další rozvoj
  • Firemní vybavení
  • Stabilní práce pro silnou firmu v oboru

Jestli se chcete zapojit do přijímacího řízení, nezapomeňte nám poslat také váš životopis. Ten je podmínkou.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat