40 000 - 40 000 Kč

Technik obrábění

Žamberk
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Do strojírenské výroby hledám nového kolegu se znalostmi obráběcích strojů - pokud máte zkušenosti v kovoobrábění, baví Vás práce se stroji a hledáte zodpovědnou a zajímavou pozici, pak je tato práce určená právě Vám!
Náplň práce:
  • spolupráce s kolegy na obrobně (technolog, mistr)
  • příprava a výměna nástrojů podle výrobních plánů
  • jednoduchá údržba a seřízení strojů
  • příprava materiálu do výroby
  • vedení výrobní dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • orientace ve výkresech
  • praxe se stroji výhodou, ale uvídáme i šikovného juniora
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • řp. B, práce na PC
  • pečlivost a zodpovědnost

NABÍZÍME
  • stabilní práci na 1 směnu
  • odměny ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazené stravování
  • příspěvek na penzijko
  • firmení akce
  • možnost rozvoje a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat