27 000 - 25 000 Kč

Montážní dělník kabelových svazků

Kopřivnice
Plný úvazek
Neurčeno
Do firmy působící v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme nové kolegy na pozici Montážní pracovník.
Lehká práce jak ve stoje, tak i v sedě.
Nástup přímo do kmene, stačí zaslat váš aktuální životopis.

POPIS POZICE
  • Umění montáže: Připojte se k našemu týmu a tvořte dokonalé kabelové svazky – každý svazek je jako umělecké dílo!

  • Perfektní spojení: Montáž a kompletace kabelových svazků podle technické dokumentace – preciznost je klíčem k úspěchu.

  • Kontrola kvality: Zajištění, že každý svazek splňuje naše vysoké standardy – kvalita je naší vizitkou.

  • Týmová harmonie: Práce v týmu, kde si lidé pomáhají a podporují se – společně dosáhneme více.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Manuální zručnost: Pečlivost a preciznost při práci s kabelovými svazky – vaše ruce budou naším největším pokladem.

  • Zkušenosti: Praxe v montáži kabelových svazků nebo podobné činnosti je výhodou, ale ne podmínkou – rádi vás zaučíme.

  • Spolehlivost: Dochvilnost a zodpovědný přístup k práci – na vás se můžeme spolehnout.

  • Ochota učit se: Schopnost rychle se učit nové postupy a technologie – investujeme do vašeho rozvoje.

NABÍZÍME
  • Stabilní zaměstnání: Práce na hlavní pracovní poměr s nástupem přímo do kmene

  • Atraktivní mzda: Odpovídající finanční ohodnocení – vaše práce bude náležitě oceněna.

  • Benefity: Stravenkový paušál, dovolená navíc, odměny ke mzdě, 13. a 14. plat a další.

  • Přátelský kolektiv: Pracujte v týmu, kde si lidé pomáhají a podporují se – dobrá atmosféra na pracovišti je pro nás důležitá.

Pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a příložte svůj aktuální životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jan Martinek
Zavolat