Obsluha CNC obráběcích strojů (ranní směny, volné víkendy)

Držovice
Plný úvazek
Výuční list
Pro ryze českou firmu NEKR SERVIS s.r.o., působící ve výrobním sektoru od roku 1991 se zaměřením na vývoj a výrobu přídavných zařízení stavebních strojů a hydraulických válců, hledáme vhodné uchazeče pro obsluhu CNC strojů.

ID: a0tbI000007XDP3QAO

Popis pozice
  • obsluha obráběcích strojů - svislé obráběcí centrum, soustruhy

Váš profil
  • praxe s obráběním na CNC strojích
  • samostatné programování (výhodou FANUC, HEIDENHAIN, FAGOR)
  • vyučení ve strojírenském oboru
  • čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, pozornost, přesnost

Naše nabídka
  • pracovní doba pondělí až pátek (6:00 – 14:30), jedna směna, VOLNÉ VÍKENDY
  • nástupní mzda dle zkušeností 30-45.000 Kč hrubého
  • práce na hlavní pracovní poměr v malém kolektivu a kusové výrobě
  • technicky laděná pozice u stabilního českého zaměstnavatele
  • přátelský kolektiv, lidský přístup, slušné a férové jednání
  • zaškolení, průběžné zvyšování kvalifikace
  • příspěvek na firemní stravování, pitný režim na pracovišti
  • 25 dnů dovolené, mobilní telefon
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Držovice u Prostějova

Těšíme se na vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této pozice. Děkujeme.

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Aksamitova 1 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]

Zavolat