25 000 Kč

Referent/ka nákupu

Přeštice
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
10.9.2024 (volné od)
Náplň práce: vedení poptávkových řízení, výběr dodavatelů, objednávání zboží od tuzemských a zahraničních dodavatelů, řešení ekonomicky efektivních dodávek zboží, rozvoj současných dodavatelsky - odběratelských vztahů, hledání nových dodavatelů, řešení reklamací u dodavatelů, sledování nových trendů v oblasti reklamních předmětů, účast na oborových výstavách a veletrzích, komunikace s obchodním týmem, vedení administrativy

Požadavky: schopnost komunikace slovem i písmem minimálně v Aj (komunikace se zahraničními dodavateli). Znalost dalšího jazyka - NJ výhodou. Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, práce s PC (Windows, Excel, Power Point), zkušenosti z nákupu a znalost oboru 3D reklamy výhodou
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, provize z prodeje, sick days, mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní doba, stravenky, příspěvek na dojíždění do práce, zaškolení, přátelský pracovní kolektiv. Vhodné i pro absolventy.

Kontaktní osoba

Martina Kriegerová