45 000 - 35 000 Kč

Hledáme Provozního Elektrikáře s vášní pro elektřinu!

Ostrava
Plný úvazek
Neurčeno
Do firmy v Ostravě - Hrabové, která se zabývá výrobou stropnic do automobilů hledáme nového kolegu na pozici Provozní elektrikář.

POPIS POZICE
  • Elektrizující práce: Budete zajišťovat bezproblémový chod našich elektrických zařízení, strojů a systémů. Vaše práce bude klíčová pro udržení našeho provozu v chodu.

  • Diagnostika a opravy: Budete provádět diagnostiku a opravy elektrických poruch. Vaše schopnost rychle a efektivně řešit problémy bude nezbytná.

  • Preventivní údržba: Budete provádět pravidelnou údržbu a kontrolu elektrických zařízení, abyste předešli poruchám a zajistili jejich dlouhou životnost.

  • Spolupráce: Budete úzce spolupracovat s ostatními členy týmu a odděleními, abyste zajistili hladký chod všech procesů.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Odborné znalosti: Máte odborné vzdělání v oboru elektro a platné osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.

  • Zkušenosti: Máte praxi v oblasti údržby a oprav elektrických zařízení z automobilového průmyslu. Vaše zkušenosti nám pomohou udržet vysoký standard našich služeb.

  • Spolehlivost: Jste zodpovědný a pečlivý. Na vaši práci se můžeme spolehnout.

  • Flexibilita: Jste ochotný pracovat v nepřetržitém režimu směn - krátký, dlouhý týden - 12hod. směny.

NABÍZÍME
  • Stabilní zaměstnání: Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v dynamickém a stabilním prostředí.

  • Atraktivní mzda: Vaše práce bude náležitě oceněna odpovídajícím finančním ohodnocením.

  • Benefity: Stravenkový paušál, dovolená navíc, odměny ke mzdě, vzděláváci kurzy, cafeterie a mnoho dalšího.

  • Přátelský kolektiv: Pracujte v týmu, kde si lidé pomáhají a podporují se. Dobrá atmosféra na pracovišti je pro nás důležitá.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jan Martinek
Zavolat