35 000 - 55 000 Kč

Obchodní zástupce - sportovní potřeby

Celá ČR
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
9.9.2024 (volné od)
Zajímáš se o sport a rád by ses podílel na propagaci sportovních pomůcek pro školy v Česku a na Slovensku? Pokud máš prodejního ducha a rád komunikuješ s lidmi, máme pro tebe skvělou pracovní příležitost!

Náplň práce:
  • Prodej sportovního vybavení ve školách na území České republiky a Slovenska na osobních schůzkách, které jsou předem domluveny naší operátorkou
  • Komunikace se zákazníkem
  • Tvorba objednávek
Požadujeme:
  • Zkušenosti s prodejem
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost uzavírat obchody
  • Ochotu cestovat a absolvovat obchodní jednání na území ČR a Slovenska
Nabízíme:
  • Práci ve stabilní a úspěšné společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích - vysoké procenta z prodeje
  • Práce na živnost
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Úhrada nákladů na cestování
Pokud tě tato pracovní nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis a my se ozveme zpět!

Kontaktní osoba

Jakub Kocián
Zavolat