70 000 - 50 000 Kč

Obchodní zástupce pro ÚSTECKÝ KRAJ

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Hledá se akční a energický obchodní zástupce pro prodej rychloběžných průmyslových vrat.
Společnost, která vyvýjí, vyrábí a prodává nejkvalitnější průmyslová vrata na světe rozšiřuje obchodní lokalitu v ÚSTECKÉM KRAJI.

POPIS POZICE
- pomáhat klientovi vyřešit jeho provozní a logistické problémy
- navrhovat individuální řešení v oblasti průmyslových vrat, neprodáváme z katalogu
- zodpovídat za svůj region a možnost vytvářet dlouhodobé zákaznické vztahy
- každodenně návštěvovat současné nebo nové zákazníky z různých průmyslových oborů
- prodávat špičkové výrobky, za kterými stojí německé technologie a perfektní český servis
- budete součástí týmu, který si vytváří své marketingové a prodejní strategie

PROFIL KANDIDÁTA
- samostatnost, flexibilitu a skvělé komunikační dovednosti
- týmového hráče
- máte zkušenosti s obchodem a technickým produktem
- technika Vás baví a technická dokumentace pro Vás není problém

NABÍZÍME
- region, stávající zákazníky i obchodní kontakty, které Vám předají kolegové z prodejního oddělení
- služební auto s použitím i pro soukromé účely a moderní techniku potřebnou pro práci v terénu nebo z domova. ·
- fixní plat + rostoucí provize z Vašich tržeb a zisku + bonusy z nově uzavřených zakázek

V případě zájmu zašlete životopis na [email protected] nebo kontaktujte tel. +420 731 134 936

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Eva Radoňová
Zavolat