Specialista energetiky

Benešov, okres Benešov
Plný úvazek
Neurčeno
Stabilní společnost s významným postavením na trhu v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí nabízí skvělou příležitost pro kandidáty se zkušeností v energetice.

POPIS POZICE
  • Odborné poradenství v oboru energetiky
  • Návrh koncepce řešení – komunitní energetika, výpočty a návrhy zdrojů a akumulací, SVR – služby výkonové rovnováhy, analýza energetické bilance
  • Zpracování energetických studií (výhodou znalost PV SOL, případně ekvivalentní nástroj) a nabídek energetického managementu
  • Koordinace celého procesu od výchozího požadavku po zprovoznění a spuštění aplikace u zákazníka
  • Návrh smluv dodavatele/zákazníka
  • Zpracování interních postupů v oblasti energetiky
  • Provoz interních energetických zdrojů DA, FVE, VE (evidence, vedení dokumentace, objednávání servisu, oprav a revizí)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání technického zaměření (obor energetika výhodou)
  • Praxe v oblasti energetiky a dobrá orientace v související problematice
  • Organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Výhodou NV č. 194/2022 Sb. §8 - Revizní technik (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb.)

NABÍZÍME
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru
  • Důkladné zaškolení a podporu kolegů, další vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení, navíc příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění, volné vstupy na sport a kulturu
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky
  • Příjemné zázemí společnosti v Benešově
  • HPP na dobu určitou s následným prodloužením na neurčito
  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Prchalová
Zavolat