60 000 - 40 000 Kč

Konstruktér elektro - i pro absolventy!

Svitavy
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Hledáme posilu (kolegyni nebo kolegu) na pozici elektrokonstruktéra. Nového člena týmu se zkušenostmi, který bude mít možnost nejen spolupracovat napříč týmy a řešit zajímavé projekty, ale také aktivně přispět svými schopnostmi k tvorbě kvalitních a inovativních technických řešení.
Čeká Vás práce na zajímavých projektech. Pokud jste nadšenec pro techniku, ovládáte práci s EPLANem a disponujete vyhláškou pro práci elektroprojektanta (par. 7 nebo 10), zašlete Váš životopis a pobavíme se o detailech nabídky.
A pokud jste čerstvým absolventem bez potřebné praxe a certifikace, nevadí, i tak nám dejte o sobě vědět, i s juniory umíme pracovat a do tajů elektro konstrukce Vás zasvětit!
Náplň práce:
  • tvorba elektrotechnické dokumentace
  • návrh a příprava potřebných elektrosoučástek
  • tvorba schémat pro zapojení
  • práce v SW Eplan
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • komunikace se zákazníky

PROFIL KANDIDÁTA
  • technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • praxe v elektro konstrukci - výhodou
  • vyhláška 50 par. 10 (dnešní 250 par. 7) - výhodou
  • znalost SW Eplan
  • samostatnost a pečlivost
  • technická orientace (automatizace a robotika výhodou)

NABÍZÍME
  • stabilní zaměstnání v českém kolektivu
  • mzdové podmínky dle zkušeností (40 - 60.000 nástupní mzda dle seniority)
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijko

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat