60 000 - 50 000 Kč

Technik kvality s NJ, 50 000-60 000 Kč

Stříbro
Plný úvazek
Neurčeno
Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Technik kvality s NJ.

POPIS POZICE
  • tvorba zkušebních plánů a postupů
  • provádění analýzy na laboratorním přístroji
  • nastavování a příprava přístrojů pro vstupní kontrolu
  • komunikace se zahraniční mateřskou společností
  • zajišťování dodavatelských reklamací

PROFIL KANDIDÁTA
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • znalost německého jazyka (min. úroveň B1)

NABÍZÍME
  • 13. plat
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek dopravu
  • hrazené přesčasy
  • dotované stravování
  • podpora v rámci vzdělávacích kurzů
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • smlouva na dobu neurčitou

Pokud hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Havlovicová
Zavolat