Finanční Controller Senior i Junior

Pardubice
Plný úvazek
Neurčeno
Máte zkušenosti s controllingem, ideálně z výrobní firmy? Komunikace v angličtině pro Vás není problém? Hledáte novou pracovní výzvu, kde byste rádi využili své dosavadní zkušenosti?
Pokud ano, dejte mi o sobě vědět.

POPIS POZICE
  • Finanční controlling, reporting a analýzy - analýza a kontrola interních nákladů
  • Spolupráce na roční závěrce, kontrola investičních projektů
  • Komunikace s auditory
  • Sestavení rozpočtů a nákladů - příprava rozpočtu jak na centrální úrovni, tak na úrovni jednotlivých středisek
  • Statistiky - tvorba finančních výkazů a zodpovědnost za reporting (KPI apod.)
  • Komunikace v AJ s kolegy ze zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxi min. 2 roky na obdobné pozici, ve výrobní společnosti - výhodou
  • velmi dobré znalosti MS Excel
  • orientace ve finančním účetnictví
  • komunikativní úroveň anglického jazyka

NABÍZÍME
  • pružnou pracovní dobu
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • odborné zaškolení a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování
  • věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
  • a další benefity…
  • Nástup možný ihned.
  • Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Břetenářová
Zavolat