100 000 - 90 000 Kč

Obchodně - technický ředitel

Chrudim
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Pro menší strojírenskou výrobu hledám zkušeného Obchodně - technického ředitele, kterého by zajímala pozice s velkou mírou zodpovědnosti a volnou rukou v řízení agendy! Sami si nastavíte fungování oddělení i procesy v celé obchodně - výrobní oblasti.
Ideální kandidát má zkušenosti z řízení obchodu ze strojírenského oboru, dokáže se s klientem bavit nad výkresy a to i v angličtině. Pokud tedy rádi nastavujete a budujete, chcete vidět hmatatelné výsledky své práce a hledáte změnu či nové uplatnění, dejte mi o sobě vědět, probereme detaily.
Náplň práce:
  • řízení svěřeného týmu
  • formování obchodních procesů vč. implementace ERP systému
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování partnerství
  • spolupráce s vedoucím výroby i dalšími kolegy
  • návrhy investic pro realizaci nových projektů
  • hodnocení zakázek, dohled nad kalkulacemi

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici ve strojírenství
  • orientace ve výkresech
  • zkušenosti s vedením lidí
  • AJ na komunikativní úrovni
  • schopnost samostatné práce a převzetí zodpovědnosti
  • selský rozum

NABÍZÍME
  • stabilní práci s velkou mírou samostatnosti
  • možnost budovat procesy i tým
  • rodinné zázemí s dobrou firemní atmosférou
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 23 dnů dovolené + možnost čerpat náhradní volno
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat