SPĚCHÁ! Maintenance Supervisor

Prostějov
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • budete koordinovat provádění oprav, prevencí a predikcí strojů
  • zodpovědnost za tým elektrikářů a techniků
  • vytváření časového plánu preventivních údržeb strojů
  • na pozici je potřebná Aj

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenost s vedením týmu údržby nutností
  • Vyhláška elektro, min. §6 a 3 roky praxe
  • znalost elektro, hydraulika, pneumatika, mechanika podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou

NABÍZÍME
  • práci v perspektivní výrobní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Renáta Kolárová
Zavolat