30 000 - 26 000 Kč

Technik drobné elektroniky l bonus 20 000 Kč

Ostrava
Plný úvazek
Neurčeno
Pro našeho klienta hledáme kvalifikovaného a zkušeného technika v oblasti elektroniky. Pokud máte vášeň pro elektroniku a rádi řešíte technické výzvy, můžete být právě tím, koho hledáme.

POPIS POZICE
  • Opravy a údržba elektronických zařízení a systémů
  • Diagnostika a identifikace elektronických poruch
  • Montáž a demontáž elektronických komponentů
  • Dodržování standardů kvality a bezpečnosti

PROFIL KANDIDÁTA
  • Orientace v elektronice - znalost HW
  • Zkušenosti s diagnostikou a opravou elektronických zařízení
  • Preciznost a pečlivost

NABÍZÍME
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Firemní akce
  • Náborový bonus 20.000 Kč - rozděleno do 2. části
  • Měsíční a kvartální prémie
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Jednosměnný provoz se začátkem směny v 10:00
  • Volné víkendy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbara Rduch
Zavolat